2.9 C
Ohrid
Sunday, November 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

ОБСЕ Тројката Османи - Рау - Линде на состанок во Њујорк

ОБСЕ Тројката Османи – Рау – Линде на состанок во Њујорк

Министрите за надворешни работи на Северна Македонија, Полска и Шведска, Бујар Османи, Збигњев Рау и Ан Линде, на маргините на 77-то Генерално Собрание на...

Latest news

- Advertisement -spot_img