7.9 C
Ohrid
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Обрнете големо внимание ако почувствувате ваква болка во вашата рака

Обрнете големо внимание ако почувствувате ваква болка во вашата рака

Високиот холестерол го зголемува ризикот од срцеви заболувања и срцев удар. Се нарекува и тивок убиец бидејќи често не се манифестира преку симптоми или...

Latest news

- Advertisement -spot_img