24.9 C
Ohrid
Friday, August 19, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Обвинувањата меѓу Русковска и Муареми носат штета

Обвинувањата меѓу Русковска и Муареми носат штета

Министерот за внатрешни работи Оливер Спасовски смета дека обвинувањата меѓу шефицата на Основното јавно обвинителство за гонење на организиран криминал и корупција Вилма Русковска...

Latest news

- Advertisement -spot_img