25.9 C
Ohrid
Tuesday, July 5, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

но јас ќе си останам на „Социјална Вистина“

Маск е добар човек, но јас ќе си останам на „Социјална Вистина“

Во интервју за Фокс Њуз, поранешниот претседател и водител на реалити ТВ Доналд Трамп им изјави на сите „хејтери и губитници“ дека дури и...

Latest news

- Advertisement -spot_img