14.3 C
Ohrid
Friday, October 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

но се уште активен

Пожарот кај Дубровник под контрола, но се уште активен

Пожарот кај Дубровник, во кој загина 42-годишен пожарникар, е ставен под контрола, но се уште е активен, објави во понеделникот Хрватскиот противпожарен сојуз. Во гаснењето...

Latest news

- Advertisement -spot_img