16.9 C
Ohrid
Thursday, September 29, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

но само баба и нејзиниот внук го откажаа одморот

Ајкула ги исплаши туристите од Србија, но само баба и нејзиниот внук го откажаа одморот

Туристите од Србија кои резервираа одмор во Хургада се исплашени поради ајкулата која пред неколку дена уби две жени во тоа одморалиште, но не...

Latest news

- Advertisement -spot_img