7.9 C
Ohrid
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

но принцот Хари го наследи?

Зошто Кејт Мидлтон го доби иконскиот прстен, но принцот Хари го наследи?

Иконскиот веренички прстен го наследи принцот Хари. Па зошто Меган Маркл не го доби? Пред принцот Вилијам да ја запроси својата долгогодишна девојка Кејт Мидлтон,...

Latest news

- Advertisement -spot_img