22.9 C
Ohrid
Friday, July 1, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

но има за што да се грижите

Ново заболување на црниот дроб ги погодува децата: Нема причина за паника, но има за што да се грижите

Мистериозна епидемија на заболување на црниот дроб што ги погодува децата се шири во Европа и во САД. Светската здравствена организација соопшти дека е...

Latest news

- Advertisement -spot_img