14.3 C
Ohrid
Friday, October 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

но дека нема истекување радијација

Руски проектили оштетиле дел од големата нуклеарна централа што сега е под руска контрола, но дека нема истекување радијација

Украинската нуклеарна агенција соопшти дека руски проектили оштетиле дел од големата нуклеарна централа што сега е под руска контрола, но дека нема истекување радијација. Во...

Latest news

- Advertisement -spot_img