-1.1 C
Ohrid
Sunday, February 5, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Но Бред Пит и Емили Ратајковски што освен ништо пар?

Но Бред Пит и Емили Ратајковски што освен ништо пар?

Гласините за нов ѕвезден пар се се погласни. Актерот Бред Пит и манекенката Емили Ратајковски поминуваат многу време заедно. Неименуваниот извор додал за американскиот народ...

Latest news

- Advertisement -spot_img