8.3 C
Ohrid
Wednesday, December 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Нов бран коронавирус: се зголемува бројот на заразени

Нов бран коронавирус: се зголемува бројот на заразени, мерките остануваат исти

Расте бројот на потврдени инфекции и во Словенија, се наоѓаме во нов бран на епидемија, изјави заменик-шефот на Центарот за заразни болести на НИЈЗ,...

Latest news

- Advertisement -spot_img