7.9 C
Ohrid
Monday, October 3, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Нови 957 случаи на ковид-19

Нови 957 случаи на ковид-19, починаа 2 лица

Согласно податоците од Институтот за јавно здравје, Министерството за здравство информира дека во последните 24 часа се направени 2.100 тестови, а регистрирани се нови...

Latest news

- Advertisement -spot_img