3.3 C
Ohrid
Saturday, February 4, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Нови 770 заразени во последното деноноќие

Нови 770 заразени во последното деноноќие

Нови 770 случаи на ковид -19 се евидентирани во изминатото деноноќие од направени 2.043 тестови.  Починати се две лица од кои едното на 23-годишна...

Latest news

- Advertisement -spot_img