13.3 C
Ohrid
Monday, October 3, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Нова лоша вест: Автомобилите ќе поскапат за три до пет илјади евра

Нова лоша вест: Автомобилите ќе поскапат за три до пет илјади евра

Возилата со бензински и дизел мотори би биле поскапи поради покомплексниот издувен систем потребен за исполнување на стандардите Еуро 7. На среден рок, групацијата VW...

Latest news

- Advertisement -spot_img