8.9 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Никој не рече дека ќе останеме во Белорусија

Никој не рече дека ќе останеме во Белорусија

Рускиот претседател Владимир Путин не му ветил ништо официјално на неговиот колега Емануел Макрон дека „нема да има ескалации“ во Украина, како што претходно...

Latest news

- Advertisement -spot_img