2.9 C
Ohrid
Sunday, January 29, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Николоски вели дека на барањата од Софија ќе им нема крај

Николоски вели дека на барањата од Софија ќе им нема крај

Потпретседателот на ВМРО ДПМНЕ, Александар Николоски од Тетово порача дека е време за создавање на влада која ќе ги штити повеќе националните интереси од...

Latest news

- Advertisement -spot_img