22.9 C
Ohrid
Friday, July 1, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Николина Пишек се прости од сопругот

Николина Пишек се прости од сопругот

Водителката Николина Пишек со заедничка фотографија и емотивни зборови се прости од својот сакан сопруг историчарот на уметност Видоје Ристовиќ, кој ненадејно почина на 44-годишна...

Latest news

- Advertisement -spot_img