20.9 C
Ohrid
Thursday, August 11, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Не се ни обидувајте да тргнете со возило до Св. Наум

Не се ни обидувајте да тргнете со возило до Св. Наум

За редовен сообраќај денеска од 15:00 часот привремено ќе биде затворен дел од регионалниот пат Охрид – Св. Наум, информира Секторот за внатрешни работи...

Latest news

- Advertisement -spot_img