More
  - Advertisement -spot_img

  TAG

  не се ни обидел да им избега на полицајците

  Напаѓачот на Абе призна, не се ни обидел да им избега на полицајците

  Напаѓачот на поранешниот јапонски премиер Шинзо Абе го призна делото. Тој на полицијата ѝ рекол дека не е задоволен од Абе и затоа имал...

  Latest news

  - Advertisement -spot_img