2.9 C
Ohrid
Tuesday, January 31, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Не престанува заканувачката реторика на Иран кон Албанија прогласена за непријателска земја поради режимот во Техеран

Не престанува заканувачката реторика на Иран кон Албанија прогласена за непријателска земја поради режимот во Техеран

Не престанува заканувачката реторика на Иран кон Албанија прогласена за непријателска земја поради режимот во Техеран, јави Топ чанел. „Иранските железни беспилотни летала можат да...

Latest news

- Advertisement -spot_img