14.3 C
Ohrid
Friday, October 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

не од продолжениот кабел

Пожарот избувна од дефибрилаторот, не од продолжениот кабел

Очевидец на пожарот во  модуларната болница во Тетово за ТВ Алсат тврди дека пожарот не избувнал од продолжениот кабел, како што стои во извештајот на обвинителството ...

Latest news

- Advertisement -spot_img