7.9 C
Ohrid
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Не може Вучиќ приватно да оди во Јасеновац

Не може Вучиќ приватно да оди во Јасеновац

Министерството за надворешни работи на Србија, поради забраната на српскиот претседател Александар Вучиќ да го посети приватно Јасеновац, испрати нота до хрватската амбасада во...

Latest news

- Advertisement -spot_img