20.9 C
Ohrid
Thursday, August 11, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Нетфликс го лансираше реалното шоу „Squid Game“

Нетфликс го лансираше реалното шоу „Squid Game“

Најгледаната серија на Нетфликс повеќе нема да биде само фикција, сервисот за стриминг го одобри снимањето на „најголемото реално шоу во историјата“ под името...

Latest news

- Advertisement -spot_img