-1.1 C
Ohrid
Sunday, February 5, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Нема ли да биде пострашно од Чернобил?

Нема ли да биде пострашно од Чернобил?

Цели три недели трае неизвесноста што ја создава рускиот претседател Владимир Путин преку заканите дека Русија наскоро би можела да го активира нуклеарното оружје...

Latest news

- Advertisement -spot_img