2.9 C
Ohrid
Sunday, November 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Нема да има никаква измена во делот на евтината тарифа од 22:00 – 07:00 часот

Бектеши: Нема да има никаква измена во делот на евтината тарифа од 22:00 – 07:00 часот, ќе се интервенира само во високата тарифа

Нема да има никаква измена во делот на евтината тарифа од 22:00 – 07:00 часот, ќе се интервенира само во високата тарифа, рече денеска...

Latest news

- Advertisement -spot_img