14.3 C
Ohrid
Friday, October 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

некои од нив можеби ќе ве изненадат

Невидена гужва во Макарска: Ги носиме цените, некои од нив можеби ќе ве изненадат

Цените се зголемени, но интересот на туристите, се чини, воопшто не е намален. Ја посетивме Макарска, едно од омилените летувалишта на граѓаните на БиХ...

Latest news

- Advertisement -spot_img