8.4 C
Ohrid
Tuesday, December 6, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Невестата на сите им ја затвори устата

Невестата на сите им ја затвори устата

Младиот пар минатиот викенд вплови во брачните води, а нивните богати семејства потрошија милиони фунти за венчавката. Поради раскошот во кој се одржа венчавката, Никола...

Latest news

- Advertisement -spot_img