7.6 C
Ohrid
Wednesday, October 5, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

На што се се спремни глумците за улога?

На што се се спремни глумците за улога?

Познато е дека глумците понекогаш одат во крајности за да се подготват за некоја улоги. Голем дел од нив се впуштаат во опасни диети...

Latest news

- Advertisement -spot_img