8.4 C
Ohrid
Tuesday, December 6, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

На партискиот конгрес не дојде пратеникот Реџепи

На партискиот конгрес не дојде пратеникот Реџепи

На првиот конгрес на партијата Алтернатива не се појави пратеникот Скендер Реџепи, кој јавно истакна дека не е задоволен од политиката на лидерот Африм...

Latest news

- Advertisement -spot_img