7.9 C
Ohrid
Thursday, December 1, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

На Криволак гаснат армиски и полициски хеликоптер

На Криволак гаснат армиски и полициски хеликоптер

Директорот на ЦУК Стојанче Ангелов рано изутринава со полициски хеликоптер изврши извидување на трите активни пожари, информираат од ЦУК. Најголемиот пожар е на дел од...

Latest news

- Advertisement -spot_img