9 C
Ohrid
Tuesday, October 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

На ГП Табановце се чека 2 часа

На ГП Табановце се чека 2 часа, на ГП „Богородица“ се минува за 15 минути

Поради зголемена фреквенција на возила, на граничниот премин „Табановце“ за влез во државата се чека околу два часа, додека на граничниот премин „Богородица“ за...

Latest news

- Advertisement -spot_img