8.9 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

на Баварските Алпи

Лидерите на Групата седум најбогати демократии (Г7) денеска ќе започнат тридневен самит во германскиот град Елмау, на Баварските Алпи

Лидерите на Групата седум најбогати демократии (Г7) денеска ќе започнат тридневен самит во германскиот град Елмау, на Баварските Алпи, со цел да се зголеми...

Latest news

- Advertisement -spot_img