20.9 C
Ohrid
Sunday, October 2, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Наќе Чулев нема добиено отказ од Агенцијата за разузнавање

Агенцијата за разузнавање: Наќе Чулев нема добиено отказ од Агенцијата за разузнавање, тој од 8 јуни 2022 е суспендиран од работа

Наќе Чулев нема добиено отказ од Агенцијата за разузнавање, тој од 8 јуни 2022 е суспендиран од работа, се вели во одговорот на Агенцијата...

Latest news

- Advertisement -spot_img