7.9 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

најтопла вода

Каде е температурата на морето повисока од 25 Целзиусови степени во јуни?

Доколку на почетокот на оваа сезона одите на одмор на море, добро е да знаете дека водата е малку постудена во јуни. Но, ова...

Latest news

- Advertisement -spot_img