-1.1 C
Ohrid
Sunday, February 5, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Најмногу станови се градат во Гази Баба

Најмногу станови се градат во Гази Баба

Во април годинава се издадени 337 одобренија за градење, што е за 44,6 проценти повeќе во однос на истиот месец од претходната година, објави...

Latest news

- Advertisement -spot_img