8.4 C
Ohrid
Wednesday, December 7, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

најди нешто да направиш“

Бразилска пејачка го блокираше Болсонар на Твитер: „Човеку, најди нешто да направиш“

Бразилската пејачка Анита го блокираше Жаир Болсонара на Твитер по ироничен коментар на бразилскиот претседател за боите на националното знаме што пејачката ги носеше...

Latest news

- Advertisement -spot_img