7.9 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Најавено драстично поскапување на горивата

Најавено драстично поскапување на горивата

Од вторник повторно поскапува горивата. Според tportal, од следната недела сите дизел горива поскапуваат за дури 90 липи по литар, а бензините за околу 70...

Latest news

- Advertisement -spot_img