2.9 C
Ohrid
Sunday, January 29, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Надал се сеќава на долгото финале на Австралија Опен

Надал се сеќава на долгото финале на Австралија Опен

Тенискиот ас Рафаел Надал се присетува на финалето кое го одиграл со Новак Ѓоковиќ во 2012 година на Австралија Опен, можеби најдолгото во историјата....

Latest news

- Advertisement -spot_img