0.9 C
Ohrid
Sunday, January 29, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Монпеље

ФОТО:Авионот ја прелета пистата и заврши во езерото, затворен е аеродромот во Монпеље Франција

Товарен авион слета предоцна на пистата на аеродром во близина на јужниот француски град Монпеље на бурно време рано во саботата и заврши со...

Latest news

- Advertisement -spot_img