25.9 C
Ohrid
Tuesday, July 5, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Момче завршило на Брза помош поради изгореници на јазикот откако јадел кисели бонбони

Момче завршило на Брза помош поради изгореници на јазикот откако јадел кисели бонбони

Едно момче од Перт, Австралија, било однесено во Брза помош откако се здобило со страшни изгореници кои му се појавиле откако ги јадел популарните...

Latest news

- Advertisement -spot_img