-0.1 C
Ohrid
Tuesday, January 31, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

МНР на Грција одреди специјален претставник за Западен Балкан

МНР на Грција одреди специјален претставник за Западен Балкан

Министерството за надворешни работи на Грција, по одлука на шефот на грчката дипломатија Никос Дендиас, одреди специјален претставник за Западен Балкан, јави дописничката на...

Latest news

- Advertisement -spot_img