-1.1 C
Ohrid
Monday, January 30, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Мицкоски жали што премиерот не може да ја надмине суетата

Мицкоски жали што премиерот не може да ја надмине суетата

Жалам што премиерот и министрите во владата во вакви исклучително сложени и важни моменти за Македонија, граѓаните и стопанството никако не можат да ја...

Latest news

- Advertisement -spot_img