20.9 C
Ohrid
Sunday, October 2, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Мицкоски го прифаќа неговиот предлог за референдумското прашање

Мицкоски го прифаќа неговиот предлог за референдумското прашање

Морам да признам дека после подолго време за прв пат можеби сме на иста бранова должина со Пендаровски, во таа насока и јас размислувам...

Latest news

- Advertisement -spot_img