25.9 C
Ohrid
Wednesday, July 6, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

МИСУРИ

По судирот од камионот испаднале пакувања со марихуана

Необична глетка ги фатила полицајците кои пристигнале да ја расветлат сообраќајната несреќа.Според објавата на официјалниот профил на Твитер, инцидентот се случил во 7:15 часот...

Latest news

- Advertisement -spot_img