2.9 C
Ohrid
Sunday, November 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Министерството вели дека има мало покачување на одредени параметри

Министерството вели дека има мало покачување на одредени параметри

Министерството за животна средина и просторно планирање соопшти дека согласно ингеренциите, редовно ќе ги следи и ќе ги објавува податоците од мониторинг станицата за...

Latest news

- Advertisement -spot_img