3.3 C
Ohrid
Saturday, February 4, 2023
- Advertisement -spot_img

TAG

Министерката со поддршка за територијалниот интегритет и суверенитет на Украина

Министерката со поддршка за територијалниот интегритет и суверенитет на Украина

Министрите за одбрана на земјите-членки на НАТО на денешната сесија на министерскиот состанок на НАТО во Брисел се обединија во решеноста за заштита на...

Latest news

- Advertisement -spot_img