8.4 C
Ohrid
Tuesday, December 6, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

милионери

Егзодус на милионери: „На големите државни колапсови обично им претходи бегството на богатите“…

Повеќе од 15.000 милионери се очекува да ја напуштат Русија оваа година, според анализата на податоците за миграцијата објавени од Henley & Partners, еден...

Кога ќе се судрат двајца милионери: Имаат скапи машини, а не знаат ни да паркираат

Некои возачи се толку лоши што сите околу нив се прашуваат зошто воопшто имаат возачка дозвола.Компилацијата која ви ја пренесуваме во продолжение содржи сцени...

Latest news

- Advertisement -spot_img