7.9 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Мики Милковски

Милионерот Мики Милковски од Ранковце, Шумахер на Собрание на РСМ и главен пиар на пучистите од „Последните селани“ на терет на граѓаните на Македонија

Заменик на генералниот секретар на Собранието на Република Македонија Мики Милковски,главен портпарол , администратор на ФБ страна на политичка партија, писател на говори ,сето...

Latest news

- Advertisement -spot_img