8.5 C
Ohrid
Sunday, December 4, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Меѓународна потерница по Анџело Ѓорѓиевски - Првоосомничен е за убиството на ракометарот Денис Тот

Меѓународна потерница по Анџело Ѓорѓиевски – Првоосомничен е за убиството на ракометарот Денис Тот

Министерството за внатрешни работи распиша меѓународна потерница покрај централниот распис за Анџело Ѓорѓиевски, роден на 13 јануари 1994 година во Скопје, каде и живее на улица...

Latest news

- Advertisement -spot_img