2.9 C
Ohrid
Sunday, November 27, 2022
- Advertisement -spot_img

TAG

Метеоаларм за три региони на: Можност за грмотевици

Метеоаларм за три региони на: Можност за грмотевици

За денеска, 22.06.2022 година, Државниот хидрометеоролошки завод издаде портокалово предупредување за подрачјето на Загребската жупанија. Можна е појава на грмежи проследена со град и...

Latest news

- Advertisement -spot_img